HABERLER

Videowall Sistemleri


Videowall Sistemleri

Çoklu ekranlarda doğru renk ile izleyicilerinizi büyüleyin

Samsung UDC Serisi ekranlar ile, iletilerinizi, çoklu ekranlarda daima doğru renkte sunun. Ekranlar, elle ayar gerekmeksizin görüntü bozulması olmaksızın doğru renk sağlayan dikkatli bir fabrika renk ayarı işleminden geçiyor. Beyazlık dengesi ve renk farkı dengesi için geliştirilmiş fabrika renk ayarı, ekranların görüntüyü renk sıcaklığı uyumu ile tekdüze renkte sunmasını temin eder.
Renklerin ince ayarını yapmak isteyen kullanıcılar için Samsung Advanced Color Management, daha detaylı bir yönetim sunar. Renk titreşimliliği, otomatik olarak veya elle ayarlanabilir. Renk değerleri, izleyicileri etkileyebilecek tüm video duvar ekranlarında göze çerpan bir yoğunluk sağlayarak çoklu ekranlar arasında paylaşılabilir. İletileri daha okunur kılmak için ışık saçınımını azaltan yansıma engelleyici panel ile birleştirilmiş UDC Serisi ekranlar, içeriğinizi, etkin bir şekilde izleyicinizi etkileyecek canlı ve doğru bir renkte, sunabilir.SÜPER DAR KENARLAR İLE İZLEME DİSTRAKSİYONLARINI EN AZA İNDİRİN

UDC Serisi ekranların süper dar kenarları ile görsel ürün ve iletilerin etkisini artırın. Kenardan kenara 5,5 mm'lik bir darlık ile ince kenarlar, izleyicilere minimal dikkat dağılmaları ile üstün bir izleme deneyimi sunarken neredeyse kusursuz dijital bir tuval oluşturulmasına yardımcı olur. İnce ve stil sahibi ekran, engelleyici olmayan tasarımı ile ortama doğal olarak uyum sağlayabilir.

loading.com.tr Loading TV © 2016 | Tüm Hakları Saklıdır | Ruberu