HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Biz Ne Yaparız?

Dijital Signage konusunda hizmet veren firmamız, %100 yerli LoadingTV yazılımı sayesinde sektörün öncü firmaları arasında kendine yer bulmayı hedefliyor. İçerik Yönetimi ve İçerik Üretimi konularında, şirket bünyesinde yer alan profesyonel tasarım, VFX ve metin yazarı ekibiyle, müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Tüm bunların yanında, prodüksiyon servisinde bulunan ekbimizle tanıtım, reklam, belgesel, hava çekimleri 360 VR ve 3D Render işlerinizi kolaylıkla hazırlıyoruz. Loading markası ile çalıştığınızda, oluşturacağımız creatif fikirler sayesinde, markanıza ait ürünlerinizi görselleştirerek, gücünüze güç katmayı hedefliyoruz. Ayrıca Loading markasıyla, %100 yerli olan dijital bilgilendirme yazılımımız sayesinde, firmanıza ait her türlü içerik hizmetlerini, firmanız gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, size özel bir TV kanal hazırlayıp geleceğin vazgeçilmezi dijitalin gücüyle markanızı buluşturuyoruz.

Nedir Loading TV?

LoadingTV Dijital Signage %100 yerli yazılımımız ile artık firmanıza ait bir TV kanalına sahip olabileceksiniz. Bu sayede, istediğiniz içerikleri kendi ekranınızda yayınlayacak, müşterilerinizle markanıza ait ürünlerinizi kolaylıkla ulaştırabileceksiniz.
İnterneti, hayatımızın her alanında kullandığımız bu dönemde kurumsal videolarınız, kampanyalarınız ve görsellerinizin yanısıra, LOADING TV yazılımı bünyesinde yer alan dinamik özellikleri bir arada kullanarak firmanıza ait TV kanalınızın güncel ve aktif olmasını sağlayarak, bu sayede müşterilerinize hızlı ve kolay bir yolla etkileşim saylayabilirsiniz.
Aynı zamanda tüm bu içeriklerin tamamını, dünyanın herhangi bir yerinde sadece interneti kullanarak yayınlama imkanı bulabileceksiniz.
Kullanımı basit ve müşteriler nezdinde etkili bir yayın hizmeti sağlayan LOADING TV, firmanızın prestijine güç katarak, hedef kitlenizin size ulaşmasını daha kolay yoldan sağlayacak.

LOADING TV ile sahip olduğunuz tüm ekran çözünürlükleri ile uyum içerisinde çalışmasına imkan sağlayarak, yayınlamak istediğiniz içerik verilerini güncel halde tutarak müşterilerinize vermek istediğiniz mesajı gün içerisinde defalarca verebilme imkanı sunabileceksiniz.

LoadingTV Hangi sektöre? Ne fayda Sağlar?

Perakende Sektörü: AVM lerde müşterilerinize bilgilendirme ve yönlendirme konularında çözüm üretebiliriz.
Finans Sektörü & Bankalar: Personel ve müşteri arasında doğru iletişim kurmanıza imkan sağlayabiliriz. Ayrıca Markanıza ait güncel duyuru ve kampanyalarınızı bu mecradan kolay ve hızlıca sunabiliriz.
Sağlık Sektörü: Hasta ve personelinize yönelik güncel duyuru ve bilgilendirme içeriklerini hızlı bir şekilde aktarıp her an markanızı güncel tutabiliriz.
Eğitim Sektörü: Öğrenci ve eğitimciler arasında kolay iletişim çözümleri sağlayarak eğitim sürecinde etkili hizmet anlayışını sağlayabiliriz.
Gayrimenkul ve Tekstil Sektörü: Bilgilendirme ekranlarımız sayesinde, müşterilerinize ürünlerinizi profesyonel bir şekilde sunarak marka değerinizi güçlendirebiliriz.
Eğlence & Hizmet & Konaklama Sektörü: Digital Signage hizmetlerimiz sayesinde sizleri geniş kitlelere daha etkili ve kolay bir şekilde ulaştırabiliriz.
Ulaşım Sektörü: Yolcu ve personele yönelik duyurularınızı bilgilendirme ekranlarımız sayesinde hızlı ve kolay bir yolla çözebiliriz.

LoadingTV ile şirketinize özel bir televizyon kanalınız olsun ister misiniz?

Size özel çözümler üretebilmemiz için bize ulaşın

loading.com.tr Loading TV © 2016 | Tüm Hakları Saklıdır | Ruberu