HABERLER

Gelecek Bu Ekranda Başlıyor


Gelecek Bu Ekranda Başlıyor


Dijitalin artık hayatımızın her alanına hakim olduğu bir yüzyıl yaşıyoruz. Cebimizde bulunan akıllı telefonlardan tutun da tabletlere, evimizde kullandığımız ev aletlerine varana kadar artık hayatımızın her anında bir dijital yazılım ve onun donanımı mevcut. İnsanlara bilgiyi aktarmak amacıyla 80li yıllarda hayatımıza giren Televizyonlar, asıl amacının dışında artık insanların vakit geçirdiği bir oyuncak makinesine dönüştüğü bir dönemin içindeyiz. Malum, insanların büyük çoğunluğu artık bilgiyi internet aracılığıyla sosyal medyadan elde ediyor. Bu gereksinimlerini sosyal medya platformlarından (twitter, facebook, instagram vb.) sağlıyorlar. Bu nedenle TVler farklı bir formatta bizlerin karşısına çıkıyor. Bizlere asıl gaye olan bilgiyi aktarmak değil, sadece bizi eğlendiren içerikler olduğunu görüyoruz.

Ve gün geçtikçe daha fazla tüketme güdüsüyle hayatını sürdüren bir canlıya dönüştüğü için insanlık, TVlerin gelecekte ki popülaritesinin yerine dijital platformların hakim olacağı bir dünyanın günden güne yeryüzünde var olacağını tahmin ediyoruz.

Nedir peki dijital dünyadan kastedilen?

Aslında yazımızın başında söz ettiğimiz gibi hayatımızda yer alan, cep telefonları, evde kullandığımız araç gereçler, bilgisayarlar, hayatımızı kolaylaştırdığına inandığımız herşeyin yazılımsal bir dokunuşla boyut kazanması olarak tanımlanabilir. Ve tüm bunların ötesinde olan ise, dijital dünyanın sınır tanımayan bir formda karşımıza çıkması. Her gün yeni yazılımların çeşitli donanımlarla hayat bularak hayatımıza girdiğinin farkına bile varamıyoruz. Çünkü bu süreçlerin hızına yetişmemiz imkansız hale gelmiş durumda. Bu dijital dünya her gün daha da büyüyor ve gelişiyor.

Bu nedenle geleceğe yön vereceğine inanarak çıktığımız bu dijital yolda sizlere TV ekranlarına farklı bir boyut katmayı hedefliyoruz. Artık şirketimizin Loading TV yazılımı sayesinde en güncel içerikleri, en dinamik ekran görüntüsüyle buluşturarak her şirketin kendine özel bir TV kanalı olabileceğini gösteriyor.

Bu TV kanalında her gün gündemde olup biten haberler, spor haberleri nöbetçi eczane bilgileri, belgeseller, bilgilendirici programlar, tarih programları gibi içerikleri müşterilerinizle buluşturuyoruz. Bu kanalın size kazandırdığı en önemli avantajlardan biride müşterinize istediğiniz içeriği izletiyor olmak. Loading TV kanalına sahip olan firmalar bu içeriklerin istediğini kendi ekranlarına koyup, istemediklerini içerik yayınlarına dahil etmeyebilme haklarına sahipler. Yani TV'nin bize dayattığı içerikleri kendi müşterinize izletmek yerine, siz ne isterseniz müşterileriniz sizin kanalınızda o içeriği izleyebiliyorlar. Bu sayede hedef kitlenize göstermeyi arzu ettiğiniz içeriklerinizi kapalı devre yayın modeliyle izletebiliyorsunuz. Dedim ya artık dijital dünyanın kapıları ardına kadar açıldı. Eğer sizde firmanızı çok makul harcamalarla geleceğe taşımak istiyorsanız? Geleceğe yön verecek olan dijital dünyaya giriş yapınloading.com.tr Loading TV © 2016 | Tüm Hakları Saklıdır | Ruberu